Drēbju Organizatori

SKUBB Apģērbu maiss

Lai uzglabātu, piemēram, ziemas vai vasaras drēbes.

SKUBB Apģērbu maisi, 3 gab.

Pasargā drēbes no putekļiem.

SKUBB Kastes (4 gab.) (melns)

– Cilpiņas abās pusēs atvieglo kastītes izvilkšanu.- Salokāms, neaizņem daudz vietas.

SKUBB Kastes (4 gab.) (balts)

– Cilpiņas abās pusēs atvieglo kastītes izvilkšanu.- Salokāms, neaizņem daudz vietas.

SKUBB Kastes (2 gab.)

Cilpiņas abās pusēs atvieglo kastītes izvilkšanu. – Divas kastes, viena pie otras, ietilpst 100 cm platā skapī. – Salokāms, neaizņem daudz vietas.

SKUBB Kastes ar nodalījumiem

Palīdz parocīgi uzglabāt zeķes, jostas, bižutēriju atvilktnē vai skapī. – Cilpiņas abās pusēs atvieglo kastītes izvilkšanu. – Salokāms, neaizņem daudz vietas.

SKUBB Skapītis ar 5 plauktiņiem (balts)

SKUBB Skapītis ar 5 plauktiņiem (melns)

SKUBB Skapītis ar 5 plauktiņiem (violeta)

SVAJS Apģērbu maisi, 3 gab.

Pasargā drēbes no putekļiem.

Āķi un Pakaramie

Āķi un Pakaramie piedāvājums.

BUMERANG Pakaramais (8 gab.)

Ietekme uz apkārtējo vidi Atjaunojams materiāls (koks).

BAGIS Pakaramais (4 gab.) (balts)

– Domāts lietošanai gan iekštelpās, kā arī ārpus tām.- Plastmasas pārklājums, kas noturīgs pret UV starojumu, novērš materiāla novecošanos.

BAGIS Pakaramais (4 gab.) (melns)

– Domāts lietošanai gan iekštelpās, kā arī ārpus tām.- Plastmasas pārklājums, kas noturīgs pret UV starojumu, novērš materiāla novecošanos.

BJÄRNUM Āķis

Platums: 3 cm Dziļums: 15 cm Augstums: 9 cm

BJÄRNUM Saliekams āķis (3 gab.)

Salokāms, neaizņem daudz vietas.

BLECKA Āķis (2 gab.)

Komplektā ietilpst: 2 gab. Ietekme uz apkārtējo vidi Pārstrādājams materiāls

BLECKA Āķis (4 gab.) (4 cm)

Garums: 39 mm Dziļums: 25 mm Komplektā ietilpst: 4 gab.

BLECKA Āķis (2 gab.) (7 cm)

Garums: 70 mm Platums: 49 mm Komplektā ietilpst: 2 gab.

 

BRALLIS Pakaramais

Pieci pakaramie vienā; ekonomē skapī vietu.

BUMERANG Drēbju Pakaramais

Filca sloksnes aizsargā bikses un saglabā tās savā vietā.

BUMERANG Drēbju Pakaramais

Regulējamas sprādzes; var uzstādīt precīzi tajās vietās, kur nepieciešams.

BÄSTIS Āķis

Izgatavots no mīkstas gumijas bez asām malām, kas var veicināt savainošanos.

GRUNDTAL (2 gab.)

Var iekārt uz durvju augšējās apmales, izmantojot telpu aiz durvīm. – Drošinātājs paneļa aizmugurē pasargā durvis no saskrāpēšanās.

GRUNDTAL (2 gab.)

– Var iekārt uz durvju augšējās apmales, izmantojot telpu aiz durvīm.- Drošinātājs paneļa aizmugurē pasargā durvis no saskrāpēšanās.

GRUNDTAL Statīvs

Āķīši malās – jostām, kaklasaitēm, lakatiem vai somiņām, bet nelielā paplāte – rokas pulksteņiem, bižutērijai un citu niekiem.

GRUNDTAL (3 gab.)

Platums: 41 cm Komplektā ietilpst: 3 gab.

LEKSVIK Pakaramais ar 5 turētājiem

Garums: 56 cm Augstums: 9 cm

LOGGA Pakaramais ar 3 lokiem

Pārstrādājams materiāls

MULIG Statīvs

Trīs āķīši jostām, kaklasaitēm vai somām un izņemams nodalījums rokas pulksteņiem, rotaslietām un cita veida aksesuāriem.

RIGEL Āķis

Pieļaujamā slodze: 50 kg

TJUSIG Pakaramais ar 5 turētājiem

Garums: 60 cm Dziļums: 4 cm Augstums: 8 cm

VIPPA Āķis (4 gab.)

Pārstrādājams materiāls

KNIPPE virsdrēbju pakarināmais

Platums: 19 cm,  Augstums: 7 cm, Garums: 89 cm, Svars: 2,7 kg

Vertikālā slodze un saķere

Saķeres laukuma garums un platums.

Ja riepas novieto uz plakanas virsmas un tiek uzlikta vertikāla slodze, uz virsmas iz- veidojas nospiedums. Kā parādīts attēlā 2-1, horizontālais garums tiek saukts par saķeres virsmas garumu un vertikālais garums tiek saukts par saķeres virsmas platumu. Riepu, kurās ir piemērots gaisa spiediens, saķeres virsmas garums un platums tiek ņemti vērā ražojot riepas dažādiem pielietojumiem. Ja slodze tiek uzlikta gareniski vai sāniski attiecīgi uz saķeres virsmas garumu vai platumu, un tiek mainīts riepu gaisa spiediens, kādā brīdī saķeres virsmas platums pārstāj izplesties un izplešas tikai saķeres virsmas garums.

Saķeres spiediens

Saķeres spiediens attiecas uz slodzi, kas izdarīta uz nospieduma kopējās saķeres virsmas un vidējais saķeres spiediens tiek mērīts izdalot saķeres spiedienu ar laukuma vienību. Parasti riepa ir izstrādāta, lai uz nospiedumu radītu vienmērīgu saķeres spiedienu. Tā kā saķeres spiediena sadale mainās atkarībā no slodzes un gaisa spiediena, jāņem vērā riepu izmantošanas apstākļi. Saķeres spiediena sadale mainās atkarībā no gaisa spiediena lieluma, tas var radīt pārāk lielu saķeres spiedienu un strauju riepas nodilumu.

Kā sarūpēt svētku prieku?

Tuvojoties Ziemassvētkiem mūs nereti uztrauc doma, kā sagādāt iespējami lielāku prieku tuvajiem un mīļajiem.

Dāvini laiku. Mēs ļoti labi zinām, ka laiks ir viena no vērtīgākajām lietām, kas mums ir. Tieši tādēļ nebūs vērtīgākas dāvanas par šo. Pieskati jaunāko brāli/māsu (brāļa meitu/dēlu), lai vecāki varētu doties atpūsties divatā, nokārto vecvecāku lietas vai vienkārši pavadi laiku kopā ar viņiem.

Tālredzīga dāvana – Vecāki vai krustvecāki var izlemt par lielāku dāvanu nākotnē parūpēties jau tagad un veikt, piemēram, svētku noguldījumu izglītības iegūšanai savam bērnam vai krustbērnam. Tā būtu pārdomāta un tālredzīga rīcība, kur lielāko dāvanu varēs baudīt pēc noteikta laika.

Dāvana ne tikai tās saņēmējam… Izvēloties iegādāties kādu dāvanu, vērtējiet, vai ar šo lietu iespējams sniegt kādu papildu labumu. Tā, piemēram, iegādājoties dāvanas labdarības veikalos daļa vai visa pirkuma summa pārvēršas ziedojumā. Pašlaik skaistas rotaļlietas, kas patiks gan lieliem, gan maziem var iegādāties ziedot.lv labdarības kioskā.

Outlet veikali – šī ir labākā vieta, kuru apmeklēt pirmssvētku laikā. Tie ir piepildīti ar labas kvalitātes un firmas precēm par ļoti zemu cenu. Ir lietas, kuras ir rūpnīcu ražošanas pārpalikumi ar nelieliem defektiem, bet joprojām labas kvalitātes. Šos veikalus būtu vērts apmeklēt zīmola preču piekritējiem.

Papīra iesaiņojumi – lai jūs varētu ietaupīt, iesaiņojiet savu dāvanu pats. Tas dos personalizētu pieskārienu Jūsu dāvanām. Visinteresantāk kā iesaiņojamu izmantot brūno papīru, līdzīgi brūnajiem pārtikas preču papīra maisiņiem. Jūs varat uzgleznot dažādus krāsainus attēlus uz papīra, lai padarītu to unikālu, vai arī varat uzlīmēt izgrieztus krāsainus un spožus iepriekšējā gada iesaiņojamā papīra figūras un gabaliņus. Kā iesaiņojuma lentes var izmantot krāsaina auduma strēmeles un uzlīmēt tos uz brūnā iesaiņojuma papīra, tādā veidā parādot to, ka esat īpaši pacenties un ielicis dāvanas gatavošanas procesā sirds siltumu.

Ziemassvētki ir visīstākie ģimenes svētki un šai laikā lielākā dāvana ir iespēja pabūt kopā ar saviem mīļajiem, savu ģimeni, apciemot vecvecākus, radiniekus. Tieši pirmssvētku laiks un paši svētki sniedz lielāko dāvanu – brīvas dienas, lai ne tikai laiskotos pie TV ekrāna, bet darbotos kopā ar bērniem – grieztu sniegpārsliņas, darinātu rotājumus svētku eglītei un pavadītu laiku ģimenes lokā ar kādu galda spēli!

Šķiedras tehnoloģija

Mūsdienās optiskās šķiedras tehnoloģija ir ļoti populāra cilvēku vidū. Šķiedru optikas vads pārnes datus, izmantojot modulējošus gaismas viļņus. Materiāli, kas var pārnest šo gaismu, ir stikls vai plastmasa, kas ir pārklāti ar aizsargājošiem slāņiem.

Šis vads var pārsūtīt datus ātrāk nekā vara vads, jo vads izmanto gaismu datu pārnesei. Šķiedru optikas vads ir drošāks un Jūs varat izmantot šo vadu, lai pārnestu lielāku datu apjomu nekā ar citiem vadiem. Tomēr, lai iegūtu šo tehnoloģiju, Jums būs nepieciešams maksāt vairāk, salīdzinot ar citām.

Materiāli, kas veido šo vadu, ir stikls, plastmasa vai citi skaidri materiāli, kas tikuši veidoti ar lielāko iespējamo precizitāti. Materiāli ļaus vadiem pārnest gaismas viļņus. Jūs varat redzēt, ka šie materiāli ir aizsargāti ar slāņiem, kam ir daudz mērķu. Pirmais mērķis ir virzīt un stiprināt signālu. Vēl viens mērķis ir pievienot stabilitāti optikas struktūrai un galvenais slāņu mērķis ir aizsargāt šķiedru optikas vadu no atmosfēras, kas var būt kaitīga vadam.

Vads ir izstrādāts tā, lai tas varētu iesprostot gaismu. Struktūras dēļ, gaisma spēj pārvietoties caur vadu. Kad gaisma ierodas galamērķī, saņēmējs nolasīs saņemtās modulācijas un pārveidos tās datos. Vada tekstūra neļaus gaismai izkļūt no tā.

Galvenā šķiedru optikas vadu priekšrocība ir ātrgaitas interneta pieslēgums. Izmantojot šo vadu, Jūs saņemsiet ātrāku un uzticamāku interneta pieslēgumu. Jūs varat arī iegūt lielāku lejupielādes limitu, kas ļaus Jums pārnest vairāk datu. Pat ja tas ir dārgāks nekā vara vads, Jūs atgūsiet ieguldītos līdzekļus vairākkārtīgi.

Kā veikalā prasīt atlaidi

Īss situācijas apraksts: tirdzniecības centrā atrodas divi konkurējoši sadzīves tehnikas veikali – A un B, – kas pārstāv arī konkurējošus zīmolus. Andris vēlas iegādāties mūzikas centru un pirms tam noskaidro cenas dažādu zīmolu ļoti līdzīgiem produktiem abās šajās tirdzniecības vietās.

Veikalā A mūzikas centrs ir dārgāks nekā veikalā B, tomēr arī tā nav tā cena, ko Andris vēlētos maksāt. Tādēļ viņš izvēlējās šādu stratēģiju, ko varētu dēvēt arī par saprātīgas konkurences veicināšanu, kā rezultātā patērētājs ir ieguvējs.

Andra un veikala A pārdevēja aptuvenais dialogs:

Andris: Es vēlētos iegādāties šo mūzikas centru, taču, veikalā B, kas atrodas šajā pat stāvā, ļoti līdzīgu preci man piedāvāja ar XY% atlaidi, es labprāt dotu priekšroku Jūsu pārstāvētā zīmola precei, ja arī jūs varēsiet piedāvāt man tādu pašu atlaidi.

Pārdevējs: Vai tiešām veikals B piedāvā šādu cenu?

Andris: Protams, ja vēlaties, varat doties uz turieni un pārliecināties. Vai, jūsuprāt, mēs varēsim par kaut ko vienoties?

Pārdevējs: Man nav šādu tiesību piešķirt atlaides.

Andris: Kam ir?

Pārdevējs: Iespējams, veikala vadītājam.

Andris: Tad es vēlos runāt ar veikala vadītāju. [Pēc kāda brītiņa atnāk arī veikala vadītājs]

Veikala A vadītājs: Diemžēl arī man šajā gadījumā nav tiesību pieņemt šādu lēmumu.

Andris: Kam ir?

Veikala A vadītājs: Visticamāk, manam tiešajam vadītājam.

Andris: Vai es varu sazināties ar jūsu tiešo vadītāju, lai pārrunātu darījuma iespējas?

Veikala A vadītājs: Es pats tūlīt ar viņu sazināšos un noskaidrošu.

Pēc kāda laika veikala A vadītājs atgriežas pie Andra un skaidro, ka viņa tiešais vadītājs esot apstiprinājis vēlamās atlaides piešķiršanu.

Andris: Diemžēl tā kā tas prasīja tik ilgu laiku, lai varētu vienoties ar jūsu veikalu par šo darījumu, esmu pārdomājis. Tomēr došos uz veikalu B. Paldies par pūlēm.

Veikalā B Andris laipni paskaidro, ka veikals A par ļoti līdzīgu preci piedāvā XY% atlaidi, un jautā, kādas ir iespējas vienoties par darījumu ar viņiem.

Rezultāts: Andris iegādājās preci veikalā B, kas jau maksāja mazāk nekā veikalā A, turklāt vēl ar XY% atlaidi.

Ja veikalā esi noskatījis kāroto preci un vēlies mēģināt iegūt atlaidi, tad vispirms jautā pārdevējam, vai šī ir labākā cena, ko viņš vai viņa var Tev piedāvāt.

Ja tirdzniecības pārstāvis nav gatavs tālākām pārrunām, tad turpat uz vietas, zvani uz konkurējošu veikalu un jautā, kādu cenu viņi piedāvā par tādu pašu (vai līdzīgu preci). Galvenais nekad neatkārto skaļi viņu piedāvāto cenu. Drīzāk saki kaut ko šādu „Ak tā, tiešām? Par to pašu preci? Bezmaksas piegāde un uzstādīšana? Cik ilgi jūsu veikals ir atvērts?”

Tad, sāciet doties projām. Ja vien pārdevējs līdz tam brīdim jau nav „paģībis”, tad teorētiski, ja viņš tiešām ko vēlas pārdot, šajā brīdī viņam vajadzētu piedāvāt ja ne izdevīgāku cenu, tad vismaz dažādas „ekstras” vai papildu labumus.

Planšetdatoru galvenie plusi

Izmaksā mazāk nekā jauns portatīvais; Ideāli piemēroti tiem, kas bieži dodas izbraucienos vai atrodas ārpus mājas; Parasti “neuzkaras” un pat ja tā, tā nav liela problēma (salīdzinot ar tipiskajiem datoriem); Ideāli noder darba sapulcēm un pierakstu veikšanai; Plašas iespējas aplikāciju lietošanai; Der kā izklaidei, tā darbam.

Mūsdienu planšetdators piedāvā galvenās pamata darbības, ko var veikt izmantojot parastu datoru, tikai daudz mobilākā manierē, sniedzot lietotājam absolūtu brīvību – par to, kur un kā planšetdatoru izmantot. Planšetdatori strādā ar ļoti līdzīgām platformām un lieto dažādas līdzīgas lietojumprogrammas tāpat kā datoros. Planšetdatori tiek uzlaboti tik ļoti, lai ar tiem būtu iespējams izpildīt svarīgākos pamata uzdevumus – ne tikai pierakstu veikšanai, bet arī lielāku dokumentu apstrādei, prezentācijas materiālu sagatavošanai u.tml.

Tie pieejami ļoti dažādās cenu robežās, jo cena svārstās vadoties no tehniskās specifikācijas: operētājsistēmas, ekrāna izmēra collās, procesora kodolu skaita, iebūvētās atmiņas, bezvadu interneta atbalsta, kameras megapikseļu skaita u.c.

Salīdzināšana

portativs dators

Tas nozīmē, ka no visām vienas kategorijas precēm ir jāatzīmē noskatītās preces un tikai jānospiež preču salīdzināšanas poga. Atzīmētās preces parādās citā logā, kurā parādīti visi tai precei nozīmīgie kritēriji. Piemēram, portatīvajiem datoriem tas būs ierīces izmērs, atmiņas lielums u.c. Tādējādi katrs pircējs var izraudzīties vispiemērotāko preci un nopirkt uzreiz. Interneta veikala sortimentā var iegādāties gan lielo un mazo sadzīves tehniku, datortehniku, biroja iekārtas un vēl citas preces.

Kad esi izvēlējies tev būtisko preci vai iekārtu, pievieno pirkuma grozam un noformē pasūtījumu. Ērtākai pasūtījumu vēstures pārskatīšanai reģistrējies mājaslapā. Tavā profilā būs redzama detalizēta informācija par veikto pirkumu skaitu un veidu, bez tam samērā ērti apskatīt preču salīdzināšanas vēsturi. Pie pirkuma formas aizpildīšanas vari izvēlēties preces saņemšanas veidu – ar kurjeru, veikala birojā vai paku bodēs. Ērta iepirkšanās un liela preču dažādība – tas ir interneta veikals.

LV TOTO

LV totalizatoru kompānijas piedāvā plašu jo plašu izvēli, un maz ticams, ka atradīsies kāds pasaulē zināms sporta veids, uz kuru nebūtu iespējams likt likmes.

Ja jūties eksperts futbolā, tad Tevi sagaida apbrīnojams daudzveidīgu likmju skaits uz dažādiem starptautiskajiem izlašu un futbola klubu turnīriem, nacionālajiem čempionātiem un to atsevišķām spēlēm.

Tikai izvēlies sev vēlamo likmi, novērtē ekspertu prognozes un tiecies pēc tā, lai būtu vēl labāks eksperts!

Totalizatoru kompānijas piedāvā iespējas likt likmes arī uz šādu sporta veidu iznākumiem. Pieredzējuši eksperti apkopo savas zināšanas un pieredzi, piedāvājot Tev pārdomātas likmes uz sporta spēļu notikumiem no visas pasaules! Tā ir Tava sporta industrija, kurā azarts lieliski saplūst ar iespēju vēl kvēlāk just līdzi savai iemīļotajai komandai vai atlētam. Totalizators ļauj izbaudīt patiesu, neviltotu prieku, ja Tavs favorīts uzvar!

Prognozē un laimē

Sports jau labu laiku ir kļuvis kas vairāk par brīvā laika fiziskām aktivitātēm un antīko tradīciju iemiesojumu Olimpisko spēļu laikā. Sports, tā ir milzīga industrija, kurā profesionāļi startē katrs savā sporta veidā, bet uzņēmēji un reklāmdevēji saredz patiesas iespējas nopelnīt, sadarbojoties ar sporta zvaigznēm. Taču iegūt un laimēt no sporta notikumiem var ikviens! Tieši to mums visiem nodrošina profesionālās totalizatoru kompānijas, kas piedāvā ikvienam sportu mīlošam un zinošam spēlētājam laimēt iespaidīgas naudas summas, prognozējot sporta spēļu iznākumus. Tev nav jākļūst par uzņēmēju, lai iegūtu peļņu no sporta. Spēlējot totalizatoru, Tu var kļūt par labāko, pat neizejot ārpus mājas!

Mūsdienu totalizatoru kompānijas piedāvā neskaitāmas iespējas, kā papildināt savus ienākumus, prognozējot dažādu sporta veidu sacensību iznākumus visā pasaulē. Likmes lielums un laimesta iespējas ir atkarīgas no spēlētāja, un tā nav tikai veiksme.

Spēlējot totalizatoru, ikviens kļūst par sporta analītiķi, cenšoties izprast, kāds varētu būt gaidāmā sporta notikuma iznākums. Tieši spēja analizēt un precīzi prognozēt ir galvenā panākumu atslēga, lai iegūtu lielo laimestu totalizatorā.

Negribi spēlēt totalizatoru? Ir pieejamas citas spēles!

Kazino  piedāvā spēlētājiem aizraujošu iespēju laimēt POKER JACKPOT.

Šeit Jūs varat laimēt kā noteiktu naudas summu, tā arī procentus no JACKPOT kopējās summas.

Lai piedalīties POKER JACKPOT , jums jāuzliek likme uz BONUS, likmes summa vienāda tikai ar 1 eur. Likme uz BONUS laimē, tikai tad, ja BONUS kombinācija bija izdota no pirmām piecām kārtīm (bez apmaiņas). Izņēmums TEXAS HOLD`EM POKER  šajā POKER variantā BONUS spēlē , ja ir BONUS kombinācija.

BONUS KOMBINĀCIJAS:

STRAIGHT

FLUSH

FULL HOUSE

FOUR OF A KIND

STRAIGHT FLUSH

ROYAL FLUSH

Un tā tas notiek ik dienas, bet ne visi laimē. To derētu atcerēties!

Kā dabūt atlaidi

Tikai jāatceras, ka diezin vai varēs iegūt papildu atlaidi, ja tirdzniecības vietā jau ir atlaides (izpārdošana), kā arī jebkurām diskusijām par cenām jānotiek arī veselā saprāta robežās un atbilstoši pieklājības normām.

Situācija: Mērķis – iegādāties jaunu TV ar lielāku un labākas kvalitātes ekrānu. Noskatīts modelis, atlikta nauda un atrasta tirdzniecības vieta, kur varētu iegādāties kāroto priekšmetu.

Tomēr cena izrādījās lielāka nekā bija plānots un nekā vispār pircēji gribētu maksāt par attiecīgo preci. It kā jau varētu samaksāt arī prasīto, taču tomēr tas pārsniegtu finansiālās iespējas un vēlāk kaut kam, vairāk vajadzīgam, varētu nepietikt.

Aptuvenais dialogs:

Pircēji: Mēs labprāt iegādātos šo TV.

Pārdevējs: Lieliski. Tā cena ir X eiro.

Pircēji: Mēs esam gatavi to iegādāties par Y eiro.

Pārdevējs (mazliet pārsteigts, acīmredzot nav bijis gatavs šādai situācijai, ka klients varētu gribēt mazāku cenu): Bet cena ir X eiro un es nevaru pārdot preci lētāk.

Pircēji: Vēlamies paskaidrot vēlreiz, mēs esam gatavi iegādāties šo TV par Y eiro.

Pārdevējs: Man nav tiesību mainīt preces cenu un pārdot to lētāk.

Pircēji: Kuram ir?

Pārdevējs: Tirdzniecības vadītājam, taču viņa pašlaik nav uz vietas.

Pircēji: Jūs taču noteikti varat ar viņu sazināties, vai arī varat iedot viņa kontaktinformāciju mums un mēs paši to izdarīsim. Mēs tiešām būtu ar mieru iegādāties šo TV.

Pārdevējs: Uzgaidiet mirklīti. Dodas prom uz kādu kabinetu, lai pēc kādām 10 minūtēm atgrieztos.

Pārdevējs: Vadība apstiprināja, ka šo preci var pārdod ar XY% atlaidi, kas ir ļoti tuvu jūsu nosauktajai summai. Vai šāds darījums jums ir pieņemams?

Protams, šāds darījums bija pieņemams. Pircēji aizvien ir apmierināti par iegādāto TV – gan par kvalitāti, gan par cenu, kas tika samaksāta, jo tā nepārsniedza finansiālās iespējas.

Grāmatvedības pakalpojumi

Grāmatvedības uzņēmuma speciālistiem jābūt spējīgiem sniegt profesionālas grāmatvedības, nodokļu, finanšu, biznesa un juridisko jautājumu konsultācijas un pakalpojumus uzņēmumiem, ārvalstu filiālēm un pārstāvniecībām Latvijā, privātpersonām un saimnieciskas darbības veicējiem, sākot no pirmdokumentu apstrādes līdz nodokļu pārskatu un deklarāciju sagatavošanai un iesniegšanai VID un pārstāvniecībām valsts institūcijās. Tikai kvalitatīvu pakalpojumu var nodrošināt augstas kvalifikācijas profesionāļi ar bagātu pieredzi grāmatvedībā.

Bieži ir gadījumi, ka cilvēkiem ir aktuāli grāmatvedības jautājumi, bet viņi nezina, kur rast atbildes.  Jāatzīst, ka katra grāmatvedības situācija ir atšķirīgs gadījums. Svarīgi ir situācijām meklēt nestandarta risinājumus. Grāmatvedības likumdošana un tiesiskie regulējumi nemitīgi mainās. Ir jāspēj sekot līdzi visām izmaiņām un papildinājumiem, jābūt informētam par aktuālo. Tikai tā var iegūt klientu uzticību.

Mūsu grāmatvedības uzņēmuma priekšrocība ir, ka spējam sniegt klientiem objektīvu un neatkarīgu situācijas izvērtējumu.

Grāmatvedības pakalpojumi ir nozīmīga ikviena biznesa sastāvdaļa. Neviens uzņēmums nevar uzsākt darbību, ja nav atradis savu grāmatvedi. Uzņēmumiem ir divas izvēles iespējas. Var algot cilvēku, kurš pilda grāmatveža pienākumus. Otra iespēja ir izmantot grāmatvedības ārpakalpojumu. Arī fiziskai personai šodien bieži noder grāmatvedis. Ienākumu deklarācijas, darījumi ar naudu var tikt risināti veiksmīgi, ja padomu ir devis labs grāmatvedis.

Grāmatvedības uzņēmuma www.koos.lv un klienta savstarpējo uzticēšanos ietekmē arī augsta konfidencialitāte. Esam izstrādājuši un ieviesuši savā uzņēmumā efektīvu iekšējās datu drošības sistēmu. Šodien arvien vairāk uzņēmumi izvērtē situāciju ar grāmatvedību. Palielinās to uzņēmumu skaits, kuri grāmatvedības pakalpojumu izmanto kā ārpakalpojumu. Tas uzņēmumam ir ļoti izdevīgi, jo tiek maksāta viena ikmēneša maksa, pretī saņemot drošības sajūtu par savām finansēm.