Kredītu sistēmas

Mūsdienu ekonomikā, daudzi no mums ir pilnīgi izslēgti no kredītu sistēmas. Bankas un krājaizdevu sabiedrības ir pastiprinājušas kreditēšanas standartus, un kredītkaršu uzņēmumi ir pārtraukuši apstiprināt cilvēkus, ja vien tiem nav augsti ienākumi vai ideāla kredītvēsture. Ja Jūs esat nokļuvuši šādā situācijā, bet Jums pieder savs auto, Jūs varat apsvērt aizdevumu pret auto ķīlu priekšrocības un trūkumus.

Aizdevums pret auto ķīlu izmanto Jūsu īpašumtiesības uz transportlīdzekli kā īstermiņa aizdevuma nodrošinājumu. Raksturīgi, ka šo aizdevumu izsniegšanas termiņš ir no divām nedēļām līdz trim mēnešiem. Būtībā Jūs izmantojat sava auto vērtību kā nodrošinājumu. Šie aizdevumi parasti tiek piešķirti par summu, sākot no 25-50 procentiem no automašīnas vērtības.

Ir dažas priekšrocības, ja aizdevumu nevar iegūt no citiem avotiem. Pirmkārt, Jums nav nepieciešama laba kredītvēsture, lai varētu pieteikties šim aizdevumam – lielākā daļa aizdevēju, kas piedāvā aizdevumus pret auto ķīlu neveic kredītvēstures pārbaudes, tāpēc, ja Jūsu kredītvēsture nav no tām labākajām, šis joprojām ir veids, kas ir pieejams, ja steidzami nepieciešama nauda.

Vēl viena priekšrocība ir tā, ka arī Jūsu ikmēneša ienākumi netiks pārbaudīti.Ja Jūs esat, piemēram, maza uzņēmuma īpašnieks, un Jūs ir piemeklējušas dažas īslaicīgas naudas plūsmas problēmas, Jūs zināt, cik grūti var būt iegūt aizdevumu, līdz Jūs varat uzrādīt 2 gadu nodokļu deklarāciju. Aizdevumi pret auto ķīlu piedāvā apiet šo sarežģījumu, ja vien tie tiek izmantoti pareizi un atmaksāti laicīgi.

Lielākā priekšrocība ir spēja iegūt naudu ātri. Kad esat nonācis pie budžeta iztrūkuma vai īslaicīgas naudas plūsmas problēmas, Jūsu lielākā nepieciešamība varētu būt vienkārši tikt tam pāri, līdz Jums atkal būs pietiekami naudas līdzekļi. Šajā ziņā, šie aizdevumi var būt ļoti noderīgi.

Vai aizdevumi pret auto ķīlu ir tā vērti? Tas tiešām ir atkarīgs no situācijas. Kaut arī tie nav ideāli daudzos veidos, ja Jums ir izmisīga nepieciešamība pēc naudas, šie aizdevumi var palīdzēt Jums tikt cauri grūtam posmam. Tikai atcerieties apsvērt plusus un mīnusus, un veikt pārdomātu izvēli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *