Nets

Ja Jūs mēģināt nošķirt faktus no baumām, kad runa ir par optiskās šķiedras internetu, viens no svarīgākajiem aspektiem, kas jāņem vērā par šo jaunā veida interneta pieslēgumu ir tas, cik ilgi tas ir šeit uz palikšanu. Ar deviņdesmito gadu iezvanpieejas modemiem, kas ir gandrīz aizmirstībā un standarta pieslēguma došanos prom no interneta pasaules, cik ilgu dzīvi var sagaidīt optiskās šķiedras interneta pieslēgums?

Labās ziņas jebkuram uzņēmumam, kas uztraucas par optiskās šķiedras ilgmūžību ir tas, ka tehnoloģiju nozares eksperti ir sertificējuši to kā “nezūdošu” – tas nozīmē, ka izaugsmes iespējas un mērogojamība, ko piedāvā tās augstās jaudas iespējas netiks pārsniegta vismaz vairākas desmitgades. Ja Jūs gaidāt cenu krišanu pirms optiskās šķiedras pieslēguma uzstādīšanas, Jums vajadzētu arī apsvērt atšķirīgās priekšrocības, ko šī tehnoloģija varētu sniegt Jūsu biznesam un palīdzēt konkurencē un uzlabot gūto pieredzi visiem, kas iesaistīti Jūsu organizācijā.

Lai gan vēl paies zināms laiks, pirms optiskās šķiedras savienojumi pilnībā aizstās tradicionālos vara kabeļu vadus un kļūs par nozares standartu, tas nenozīmē, ka to lietošana pilnībā slēpjas nākotnē – daudzi uzņēmumi un privātpersonas jau bauda optiskās šķiedras priekšrocības – lielāku ātrumu, jaudu un drošību. Ja Jūsu biznesa mājas lapas ir bijušas lēnas vai nestrādājušas tīkla noslogojuma dēļ, tas parāda to, ka pašreizējais interneta savienojums nav pietiekami labs tam uzdoto uzdevumu veikšanai un šīs problēmas tikai palielināsies interneta saturam kļūstot arvien sarežģītākam turpmākajos gados.

Tātad, cik ātrs ir optiskās šķiedras internets? Tāpat kā ar standarta interneta pieslēgumu, var būtatšķirība starp ātrumu, ko redzam reklāmas materiālos un faktisko ātrumu, ar ko saskaras lietotāji, taču šī atšķirība strauji mazinās pakalpojumu sniedzējiem piedāvājot arvien lielāku ātrumu katru gadu. Lai gan iepriekš sasniedzamais ātrums bija 40 Mbps, tas tagad var pārsniegt 80 Mb dažās vietās. Pašlaik notiek pētījumi, lai uzlabotu optiskās šķiedras platjoslas ātrumu līdz pat 300 Mbps ne pārāk tālā nākotnē, parādot pieaugošās tehnoloģiju spējas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *