Internets Salaspilī

Salaspils ir Rīgas piepilsēta, kas atrodas 18 kilometru attālumā no galvaspilsētas. Šajā pilsētā interneta pakalpojumu klāsts ir pietiekami plašs, iedzīvotāji var izvēlēties starp dažādiem piedāvājumiem un atrast sev piemērotāko pakalpojumu sniedzēju.

Salaspilī Internets pieejams pie pazīstamiem un novērtētiem provaideriem, tie ir Lattelecom, Baltcom, BALTICOM un Triatel. Iedzīvotājus ar interneta pieslēgumu nodrošina arī vietējie elektronisko sakaru sniedzēji.

Pieejams ātrs internets

Šāds līdz šim privātajiem klientiem neredzētais interneta ātrums ļauj daudz ērtāk izbaudīt internetu, lejupielādējot filmas, mūziku un citus liela izmēra materiālus negaidot veselu mūžību. Šī ir Tava iespēja pieslēgt ātrāko optisko internetu un ietaupīt laiku un nervus! Internets ir kļuvis par pirmās nepieciešamības lietu, kas paaugstina efektivitāti un sniedz virkni ieguvumu, kā rezultātā cilvēki vairs negrib lietot lēnu interneta pieslēgumu, jo nevienam nepatīk, kad viņš tiek ierobežots.

Kāpēc interneta lietotāji izvēlas Lattelecom?

  • Ātrākais optiskais internets;
  • Vienlīdz augsts augšupielādes un lejupielādes ātrums;
  • Minimālais garantētais interneta ātrums;
  • Klientu serviss visu diennakti;
  • Bezmaksas papildpakalpojumi;
  • Daudz un dažādas akcijas.

Piesaki jau Tagad, jo papildus saņemsi atlaidi un virkni citus papildpakalpojumus interneta pieslēgumam! Optiskais internets – Ātrs, kvalitatīvs un par zemām cenām!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *