Prognozē un laimē

Sports jau labu laiku ir kļuvis kas vairāk par brīvā laika fiziskām aktivitātēm un antīko tradīciju iemiesojumu Olimpisko spēļu laikā. Sports, tā ir milzīga industrija, kurā profesionāļi startē katrs savā sporta veidā, bet uzņēmēji un reklāmdevēji saredz patiesas iespējas nopelnīt, sadarbojoties ar sporta zvaigznēm. Taču iegūt un laimēt no sporta notikumiem var ikviens! Tieši to mums visiem nodrošina profesionālās totalizatoru kompānijas, kas piedāvā ikvienam sportu mīlošam un zinošam spēlētājam laimēt iespaidīgas naudas summas, prognozējot sporta spēļu iznākumus. Tev nav jākļūst par uzņēmēju, lai iegūtu peļņu no sporta. Spēlējot totalizatoru, Tu var kļūt par labāko, pat neizejot ārpus mājas!

Mūsdienu totalizatoru kompānijas piedāvā neskaitāmas iespējas, kā papildināt savus ienākumus, prognozējot dažādu sporta veidu sacensību iznākumus visā pasaulē. Likmes lielums un laimesta iespējas ir atkarīgas no spēlētāja, un tā nav tikai veiksme.

Spēlējot totalizatoru, ikviens kļūst par sporta analītiķi, cenšoties izprast, kāds varētu būt gaidāmā sporta notikuma iznākums. Tieši spēja analizēt un precīzi prognozēt ir galvenā panākumu atslēga, lai iegūtu lielo laimestu totalizatorā.

Negribi spēlēt totalizatoru? Ir pieejamas citas spēles!

Kazino  piedāvā spēlētājiem aizraujošu iespēju laimēt POKER JACKPOT.

Šeit Jūs varat laimēt kā noteiktu naudas summu, tā arī procentus no JACKPOT kopējās summas.

Lai piedalīties POKER JACKPOT , jums jāuzliek likme uz BONUS, likmes summa vienāda tikai ar 1 eur. Likme uz BONUS laimē, tikai tad, ja BONUS kombinācija bija izdota no pirmām piecām kārtīm (bez apmaiņas). Izņēmums TEXAS HOLD`EM POKER  šajā POKER variantā BONUS spēlē , ja ir BONUS kombinācija.

BONUS KOMBINĀCIJAS:

STRAIGHT

FLUSH

FULL HOUSE

FOUR OF A KIND

STRAIGHT FLUSH

ROYAL FLUSH

Un tā tas notiek ik dienas, bet ne visi laimē. To derētu atcerēties!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *