Planšetdatoru galvenie plusi

Izmaksā mazāk nekā jauns portatīvais; Ideāli piemēroti tiem, kas bieži dodas izbraucienos vai atrodas ārpus mājas; Parasti “neuzkaras” un pat ja tā, tā nav liela problēma (salīdzinot ar tipiskajiem datoriem); Ideāli noder darba sapulcēm un pierakstu veikšanai; Plašas iespējas aplikāciju lietošanai; Der kā izklaidei, tā darbam.

Mūsdienu planšetdators piedāvā galvenās pamata darbības, ko var veikt izmantojot parastu datoru, tikai daudz mobilākā manierē, sniedzot lietotājam absolūtu brīvību – par to, kur un kā planšetdatoru izmantot. Planšetdatori strādā ar ļoti līdzīgām platformām un lieto dažādas līdzīgas lietojumprogrammas tāpat kā datoros. Planšetdatori tiek uzlaboti tik ļoti, lai ar tiem būtu iespējams izpildīt svarīgākos pamata uzdevumus – ne tikai pierakstu veikšanai, bet arī lielāku dokumentu apstrādei, prezentācijas materiālu sagatavošanai u.tml.

Tie pieejami ļoti dažādās cenu robežās, jo cena svārstās vadoties no tehniskās specifikācijas: operētājsistēmas, ekrāna izmēra collās, procesora kodolu skaita, iebūvētās atmiņas, bezvadu interneta atbalsta, kameras megapikseļu skaita u.c.

Salīdzināšana

portativs dators

Tas nozīmē, ka no visām vienas kategorijas precēm ir jāatzīmē noskatītās preces un tikai jānospiež preču salīdzināšanas poga. Atzīmētās preces parādās citā logā, kurā parādīti visi tai precei nozīmīgie kritēriji. Piemēram, portatīvajiem datoriem tas būs ierīces izmērs, atmiņas lielums u.c. Tādējādi katrs pircējs var izraudzīties vispiemērotāko preci un nopirkt uzreiz. Interneta veikala sortimentā var iegādāties gan lielo un mazo sadzīves tehniku, datortehniku, biroja iekārtas un vēl citas preces.

Kad esi izvēlējies tev būtisko preci vai iekārtu, pievieno pirkuma grozam un noformē pasūtījumu. Ērtākai pasūtījumu vēstures pārskatīšanai reģistrējies mājaslapā. Tavā profilā būs redzama detalizēta informācija par veikto pirkumu skaitu un veidu, bez tam samērā ērti apskatīt preču salīdzināšanas vēsturi. Pie pirkuma formas aizpildīšanas vari izvēlēties preces saņemšanas veidu – ar kurjeru, veikala birojā vai paku bodēs. Ērta iepirkšanās un liela preču dažādība – tas ir interneta veikals.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *