Šķiedras tehnoloģija

Mūsdienās optiskās šķiedras tehnoloģija ir ļoti populāra cilvēku vidū. Šķiedru optikas vads pārnes datus, izmantojot modulējošus gaismas viļņus. Materiāli, kas var pārnest šo gaismu, ir stikls vai plastmasa, kas ir pārklāti ar aizsargājošiem slāņiem.

Šis vads var pārsūtīt datus ātrāk nekā vara vads, jo vads izmanto gaismu datu pārnesei. Šķiedru optikas vads ir drošāks un Jūs varat izmantot šo vadu, lai pārnestu lielāku datu apjomu nekā ar citiem vadiem. Tomēr, lai iegūtu šo tehnoloģiju, Jums būs nepieciešams maksāt vairāk, salīdzinot ar citām.

Materiāli, kas veido šo vadu, ir stikls, plastmasa vai citi skaidri materiāli, kas tikuši veidoti ar lielāko iespējamo precizitāti. Materiāli ļaus vadiem pārnest gaismas viļņus. Jūs varat redzēt, ka šie materiāli ir aizsargāti ar slāņiem, kam ir daudz mērķu. Pirmais mērķis ir virzīt un stiprināt signālu. Vēl viens mērķis ir pievienot stabilitāti optikas struktūrai un galvenais slāņu mērķis ir aizsargāt šķiedru optikas vadu no atmosfēras, kas var būt kaitīga vadam.

Vads ir izstrādāts tā, lai tas varētu iesprostot gaismu. Struktūras dēļ, gaisma spēj pārvietoties caur vadu. Kad gaisma ierodas galamērķī, saņēmējs nolasīs saņemtās modulācijas un pārveidos tās datos. Vada tekstūra neļaus gaismai izkļūt no tā.

Galvenā šķiedru optikas vadu priekšrocība ir ātrgaitas interneta pieslēgums. Izmantojot šo vadu, Jūs saņemsiet ātrāku un uzticamāku interneta pieslēgumu. Jūs varat arī iegūt lielāku lejupielādes limitu, kas ļaus Jums pārnest vairāk datu. Pat ja tas ir dārgāks nekā vara vads, Jūs atgūsiet ieguldītos līdzekļus vairākkārtīgi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *