Kā sarūpēt svētku prieku?

Tuvojoties Ziemassvētkiem mūs nereti uztrauc doma, kā sagādāt iespējami lielāku prieku tuvajiem un mīļajiem.

Dāvini laiku. Mēs ļoti labi zinām, ka laiks ir viena no vērtīgākajām lietām, kas mums ir. Tieši tādēļ nebūs vērtīgākas dāvanas par šo. Pieskati jaunāko brāli/māsu (brāļa meitu/dēlu), lai vecāki varētu doties atpūsties divatā, nokārto vecvecāku lietas vai vienkārši pavadi laiku kopā ar viņiem.

Tālredzīga dāvana – Vecāki vai krustvecāki var izlemt par lielāku dāvanu nākotnē parūpēties jau tagad un veikt, piemēram, svētku noguldījumu izglītības iegūšanai savam bērnam vai krustbērnam. Tā būtu pārdomāta un tālredzīga rīcība, kur lielāko dāvanu varēs baudīt pēc noteikta laika.

Dāvana ne tikai tās saņēmējam… Izvēloties iegādāties kādu dāvanu, vērtējiet, vai ar šo lietu iespējams sniegt kādu papildu labumu. Tā, piemēram, iegādājoties dāvanas labdarības veikalos daļa vai visa pirkuma summa pārvēršas ziedojumā. Pašlaik skaistas rotaļlietas, kas patiks gan lieliem, gan maziem var iegādāties ziedot.lv labdarības kioskā.

Outlet veikali – šī ir labākā vieta, kuru apmeklēt pirmssvētku laikā. Tie ir piepildīti ar labas kvalitātes un firmas precēm par ļoti zemu cenu. Ir lietas, kuras ir rūpnīcu ražošanas pārpalikumi ar nelieliem defektiem, bet joprojām labas kvalitātes. Šos veikalus būtu vērts apmeklēt zīmola preču piekritējiem.

Papīra iesaiņojumi – lai jūs varētu ietaupīt, iesaiņojiet savu dāvanu pats. Tas dos personalizētu pieskārienu Jūsu dāvanām. Visinteresantāk kā iesaiņojamu izmantot brūno papīru, līdzīgi brūnajiem pārtikas preču papīra maisiņiem. Jūs varat uzgleznot dažādus krāsainus attēlus uz papīra, lai padarītu to unikālu, vai arī varat uzlīmēt izgrieztus krāsainus un spožus iepriekšējā gada iesaiņojamā papīra figūras un gabaliņus. Kā iesaiņojuma lentes var izmantot krāsaina auduma strēmeles un uzlīmēt tos uz brūnā iesaiņojuma papīra, tādā veidā parādot to, ka esat īpaši pacenties un ielicis dāvanas gatavošanas procesā sirds siltumu.

Ziemassvētki ir visīstākie ģimenes svētki un šai laikā lielākā dāvana ir iespēja pabūt kopā ar saviem mīļajiem, savu ģimeni, apciemot vecvecākus, radiniekus. Tieši pirmssvētku laiks un paši svētki sniedz lielāko dāvanu – brīvas dienas, lai ne tikai laiskotos pie TV ekrāna, bet darbotos kopā ar bērniem – grieztu sniegpārsliņas, darinātu rotājumus svētku eglītei un pavadītu laiku ģimenes lokā ar kādu galda spēli!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *